Květen 2012

Osobní fotky#-49

31. května 2012 v 18:47 | Britiska |  Osobní fotky Seleny
Někdo ze zástupců UNICEF dal na instagram fotku Selly jak představuje svůj program :)
@SelenaGomez teď představuje její program. #videoconfofSahelNOW

V Calabas, 28.5.2012

31. května 2012 v 17:00 | Britiska |  Paparazii 2012
Justin odlétá do Evropy protože á tour tady v Evropě :) Sel s Justinem teď spolu zase nebudou :/ Před odjezdem Sel zašla s Justinem do Calabas na večeři :) Sice moc nejdou vidět a jsou tři fotky ale tady jsou :)

Nový singl!

31. května 2012 v 16:49 | Britiska |  Novinky o Seleně
Sel bude mít čtvrtý singl z desky When The Sun Goes Down! Nejspíš My Dilemma :)) Tuto zprávu vydalo rádio Kiss 95.1, kde bude celý týden soutěž o let do LA, setkání s Selenou a šanci být v jejím novém videoklipu! :)

Výstava Marilyn Monroe, 30.5.2012

31. května 2012 v 16:29 | Britiska |  Ostatní
Sel včera byla na výstacvě na počest Marilyn Monroe v The Hollywood Museum .
Objevily se jen tři fotky :( No nevadí snad sew jich objeví více :))
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Osobní fotky#-48

31. května 2012 v 15:49 | Britiska |  Osobní fotky Seleny
Objevila se né moc kvalitní starší fotka Sel. Je naní třeba i Ashley Tisdale :) Jsem ráda že se spolu kamarádí :) Já Ashley mám ráda :)

House party, LA, 28.5.2012

30. května 2012 v 17:19 | Britiska |  Paparazii 2012
Producent The Getaway, Joe Silver, včera pořádal oslavu v jeho domě v Malibu. Selena přijela v šaech s krásnými doplňky ty doblnky jsou úžasné ale ty šaty se mi nelíbí :(

Spring Breakers

30. května 2012 v 15:30 | Britiska
Brit, Candy, Cotty a Faith byli nejlepší kamarádi už od základní školy. Žijí spolu v nudné vysokoškolské koleji a jsou hladoví po dobrodružství. Všechno, co musíte udělat, je ušetřit dost peněz na jarní prázdniny, aby si jejich šanci na mít opravdu veselo.Serendipitous setkání s rapperem "cizí" slibuje dívky veškeré vzrušení a vzrušení mohli doufat. S podporou svého nového přítele, se brzy stává jasné, jak dalece jsou dívky jsou ochotné jít do zažít jarní prázdniny, které nikdy nezapomenu.Ze Seleninej postavy se stava kriminálnička aby si splnila svůj sen a dostane se do pořádné kaše.Bude z ní Bad Girl dostane se do vězení.

Stills

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Behind the scenes


Poster


PromoPromo fotky Spring Breakers

30. května 2012 v 15:20 | Britiska
Přidávám všechny promo fotky co se zatím objevily

Aktuality- Květen-Červen

29. května 2012 v 16:10 | Britiska
No tak jsem dneska tady novinky přidám ale musím se k tomu dokopat :D Jinak objevily se stills a promo fotky k Spring Breakers Tak udělám článek s názvem SB a přidám je tady teď mi připadá že na blogu mám šlílený ale šílený nepořádek :/ Nedodělané shooty apod. Možná jestli odchytím nějakou spoluadminku poprosím jí ať mi pomůže protože poslední dobou vůbec na blogu nejsou :/
Ale během toho všeho se musímn ještě učit tak se to trošku protáhne tak zatím ahoj :)

Konec roztomilého zpěváka? Justin Bieber v záchvatu zuřivosti zmlátil fotografa

28. května 2012 v 20:32 | Britiska |  Články o Seleně

Oblíbený zpěvák Justin Bieber (18) má problém. Mladá pěvecká hvězda si společně se svou přítelkyní, zpěvačkou Selenou Gomez, (19) o víkendu vyšla do divadla. Během jejich společné volné chvíle je ale doprovázeli i fotografové, a jeden z nich zpěváka tak naštval, až se mezi nimi strhla potyčka.

Fotograf blokoval Justinovi auto, a tak ho zpěvák poprosil
aby mu ustoupil. Muž ale odmítl, a rozčílený Justin se tak rozhodl pro krok, kterého dodnes lituje - rozběhl se za novinářem a napadl ho.
Zatímco Selena během incidentu zachovala klid a snažila se svého přítele utišit, Justin byl vzteky bez sebe. Poté, co fotografovi uštědřil pár ran, se vrátil ke své přítelkyni, a zostuzený odcházel s hlavou v dlaních. Během svého odjezdu z "místa činu" ale nezapomněl na vulgární gesto směřované fotografům.
Na místo po chvíli dorazila policie a záchranná služba, protože si napadený novinář stěžoval na bolesti v místech, kam jej Justin udeřil.
Bieber nyní čelí obvinění z napadení, k incidentu se ale zatím nevyjádřil ani on ani jeho mluvčí.

Při cestě z kina, 27.5.2012

28. května 2012 v 15:50 | Britiska |  Paparazii 2012
Možná jste si četli na super.cz článek, kde bylo že Justin se popral s nějakým fotografem tady je více fotek paparazii :/ Jinak článek zachvíli přidám :)
JUstin se teda musel pořádně naštvat :/ Sel tam potom také trochu nadává :D

S fanoušky#21

27. května 2012 v 21:08 | Britiska |  Od fanoušků
Objevily se dvě fotky s fanynkami :) Sel to sluší :) A na té první fotce můžete vidět jak byla fanynka šťastná :)
imagebam.comimagebam.com

From You#56

27. května 2012 v 19:30 | Britiska |  From You
Děkuji Ell* :))
=================================================
Ell* opět poslala příspěvek do From You :) Je to koláž z fotek kolekce DOL :)

=================================================
Chceš mi také něco poslat do From You?Můžeš posílat na email selenagomez-sel@email.cz nebo selenagomez-sel@seznam.cz byla bych moc ráda :)
+Novinka pokud mi pošleš více než 20 příspěvků do From You dostaneš na mém blogu reklamu do menu

O Music Awards - nominace

26. května 2012 v 17:33 | ╚Rosie╝ |  Novinky o Seleně
image
Selena byla nominována v O Music Awards na cenu nejlepšího umělce s fotoaparátem. Soutěží i proti Jusovi :/ Můžete pro ni hlasovat zde, musíte se ale přihlásit přes facebook nebo twitter. Já už pro ni hlasovala♥♥

Candids>Přistání na letišti v Los Angeles

26. května 2012 v 17:28 | ╚Rosie╝ |  Paparazii 2012
Objevily se fotky z přistání Seleny v Los Angeles - ve vysoké kvalitě. Na Sel tam čekal Justin. Selena do LA dorazila z pátku na sobotu, tak jak se očekávalo.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Osobní fotky#-47

26. května 2012 v 12:20 | Britiska |  Osobní fotky Seleny
Objevila se krásná osobní fotka ze Sb :)

Hit The Lights remix-Dave Audé Radio Edit

26. května 2012 v 12:00 | Britiska |  Ostatní
Objevil se Dave Audé remix HTL. Je vážně krásný možná že se mi líbí více jak originál je naprosto úžasný :)

Fanoušci strachy bez sebe: Selena Gomez je v Bulharsku a po otřesech se odmlčela

24. května 2012 v 16:51 | Britiska |  Články o Seleně
Článek ze super.cz který se objevil v úterý o zemětřesení v Bulharsku
Fanoušci strachy bez sebe: Selena Gomez je v Bulharsku a po otřesech se odmlčela
Strach o osud herečky a zpěvačky Seleny Gomez (19) mají její fanoušci. Mladičká kráska totiž právě natáčí v Bulharsku, které v noci na úterý zasáhlo silné zemětřesení.
Internet hlavně zaplavila vlna vzkazů a skupin, kde se sdružují vyděšení příznivci, napsal bulharský server Novinite.com.
Selena, která je jinak na síti velmi aktivní, se od otřesů ještě neozvala, a tak fanoušci hlídají její twitterový profil marně. Odmlčel se i její přítel, zpěvák Justin Bieber (18).
Vše ale naštěstí nasvědčuje tomu, že mladá hvězda vyvázla bez újmy. Zemětřesení sice dosahovalo šestého stupně Richterovy škály, obešlo se ale bez obětí a vážných zranění.

Zemětřesení v Bulharsku

24. května 2012 v 16:50 | Britiska |  Novinky o Seleně
Jak víte Sel natáčí nový film v Bulharsku kde bohužel v úterý ráno zasáhlo tuto oblast zemětřesení o síle 6 stupňů Richterovy stupnice (přesněji 5,8 stupňů) Zemětřesení bylo jen 23 km od Sofie, kde je Selena ubytována.
Selena je naštěstí v pořádku potvrdila to Nick Styne a poté i Sel na Twitteru. Naštěstí nejsou žádné oběti :) Což je velké štěstí. Já byla na dovolené v Bulharsku a nenapadlo mě že by mohlo být zemětřesení i tam :(
No ale buďme rádi že Selena a celý tým je v pořádku :)

From You#55

18. května 2012 v 21:22 | Britiska |  From You
Děkuji Ell* :))
=================================================
Ell* tentokrát poslala dva články ze slovenského webu aktuality.sk :)
Čím vonia Selena Gomez?

Samozrejme, že nosom. Ale zároveň malinami, čokoládou a vanilkou. Teda, aspoň podľa predstáv jej verných fanúšikov, ktorí zdá sa, okrem Seleny holdujú aj cukrárňam. Selena sa na nich vlani v lete obrátila s prosbou, aby hlasovaním pomohli určiť, aké aromatické tóny sa majú objaviť v jej debutovom parfume.
"Tento proces bude chvíľu trvať, ale nik mi nemôže lepšie pomôcť s rozhodovaním, ako tí, čo ho budú nosiť," znel jej vtedajší komentár. Keďže na výber neboli žiadne látky, ktoré by mohli mať aspoň teoretický repelentný vplyv na speváčkinho priateľa Justina Biebera, rozhodli sa skalní fanúšikovia pre sladkú trojicu z úvodu.

Neprešiel ani rok a svetlo sveta uzrel plagát propagujúci parfum, ktorý príde v Spojených štátoch do predaja tento mesiac. Selena na ňom stojí po pás vo fialovej tekutine, ktorá nepriamo evokuje malinový sirup, odetá do krásnych šiat návrhárky Marie Lucia Hohan, ktoré boli pre zmenu inšpirované flakónom voňavky. Našťastie, fialovú farbu vode v bazéne prepožičalo len spodné osvetlenie.

"Ani neviem, prečo som sa rozhodla byť pod vodou," priznala sa Selena pre magazín People, "ale vyzeralo to cool! Chcela som, aby to vyzeralo, že plávam vo svojej vôni." Selenin parfum sa pomyselne pobije s parfumom jej priateľa. Bieberov počin s názvom Someday, uvedený na trh v roku 2011 potrhal všetky rekordy predajnosti parfumov, ktoré vznikli pod patronátom a za asistencie hviezd. Dokonca bol ocenený ako parfum roka významného módneho magazínu Women's Wear Daily.
Zdroj:aktuality.sk

Justin Bieber bude so Selenou navždy!

Zdá sa, že Miley Cyrus nebude jedinou popovou princeznou, ktorej učarovalo "body art". Začína ju stíhať aj priateľka Justina Biebera Selena Gomez, ktorá sa rozhodla, že svoju lásku bude nosiť navždy so sebou!
Ak ide o skutočnú kérku, deväťnásťročná nádejná umelkyňa sa rozhodla pre naozaj odvážny krok. Jej pravé zápastie zdobí nápis "Justin" a pod ním je ako znak lásky malé srdiečko. Justin sa takémtu počinu určite poteší, otázkou len zostáva, či si "tetovanie" Selena nevyrobila sama pred vystúpením.

Bližší pohľad naznačuje, že nejde o veľmi profesionálnu prácu a nápis pôsobí až príliš amatérsky. Riskovala by Selena vpichy ihiel pre takýto výsledný obraz?

Trvalé tetovanie však nie je nič, čoho by sa bál samotný Justin. Už pred časom sa pochválil rovnakým motívom, ako má jeho otec a v tetovaní neplánuje prestať!

Čítajte: Aký otec, taký syn: Bieberovci majú tetovanie Ježiša

Sám priznal, že ak sa po jeho boku objaví žena jeho života - jej meno si dá určiť zvečniť na svoje telo. Okrem toho prezradil, že by sa nebránil manželskému zväzku, keď dosiahne vek 25 rokov.

Podľa jeho slov je Selena úžasná, no či jej meno bude mať na zápästí aj on, si musíme ešte počakť osem rokov.
Zdroj:aktuality.sk
=================================================
Chceš mi také něco poslat do From You?Můžeš posílat na email selenagomez-sel@email.cz nebo selenagomez-sel@seznam.cz byla bych moc ráda :)
+Novinka pokud mi pošleš více než 20 příspěvků do From You dostaneš na mém blogu reklamu do menu

From You#54

18. května 2012 v 20:50 | Britiska |  From You
Děkuji Ell* :))
=================================================
Ell* poslala fotku z hotelu Grand Sofia, kde Sel byla ještě nedávno ubytována.Sel je už někde jinde (neznámé místo) odstěhovala se právě kvůli fanouškům protože The Getaway se točí spíš v noci a Sel přes den musí odpočívat takže nejspíš za několik málo hodin se bude točit :DDD
=================================================
Chceš mi také něco poslat do From You?Můžeš posílat na email selenagomez-sel@email.cz nebo selenagomez-sel@seznam.cz byla bych moc ráda :)
+Novinka pokud mi pošleš více než 20 příspěvků do From You dostaneš na mém blogu reklamu do menu

From You#53

18. května 2012 v 20:40 | Britiska |  From You
Děkuji Ell* :))
=================================================
Ell* mi poslala článek ze stránky puska.sk no je o Spring Breakers a zadečcích :D No sami si to přečtěte + Ell* našla takovou koláž ze SB :)
Mladé herečky sa počas nakrúcania odviazali a ukázali zadočky
Svoje rozkošné pozadia predviedli tri vychádzajúce hviezdičky počas nakrúcania nového filmu pre mladých Spring Breakers. Viete komu tieto vyšportované zadočky patria?
Na slnkom zaliatej pláži ukázali svoje ženské zbrane mladé herečky Vanessa Hudgens (23), Ashley Benson (22) a Rachel Korine (25). Uhádnuť ich mená nie je jednoduchá úloha, keďže čas na celosvetovú slávu si ešte budú musieť počkať a známe sú najmä mladým divákom za veľkou mlákou.

V neónových farbách odeté krásky ale už teraz robili dojem hlavne na mužské publikum čo dokázali aj počas nakrúcania oddychového filmu pre tínedžerov. V snímke Spring Breakers si s nimi zahrá jednu z hlavných úloh aj priateľka popového speváka Justina Biebera (18), mladučká Selena Gomez (19).
=================================================
Chceš mi také něco poslat do From You?Můžeš posílat na email selenagomez-sel@email.cz nebo selenagomez-sel@seznam.cz byla bych moc ráda :)
+Novinka pokud mi pošleš více než 20 příspěvků do From You dostaneš na mém blogu reklamu do menu

Info o rekonstrukci

18. května 2012 v 13:47 | Britiska
Takže přidávám tady info o rekonstrukci která odedneška probíhá :) Bude nový design z kolekce DOL <3
Jinak ještě budu předělávat menu a tak trošku tady "zametu" aktuální věci zveřejním a ty prošlé vhodím :D
Jinak sledovali jste včerejší hokej? Češi jsou borci <3 a ten gól v 00:29 sekundě bomba :) Ale ještě vyhrát zápas nad Slovenskem, kteří tento rok také hrajou dobře chtěla bych to aby byli Češi zase zlatí a Slováci stříbrní <3 To by bylo skvělý :)
No jinak začnu s tou rekonstrukcí udělám pořádek i mezi affíčky oběhnu je a nějak budu pokračovat :D

Osobní fotky#-46

17. května 2012 v 19:55 | Britiska |  Osobní fotky Seleny
Dvě nové osobní fotky které Selena zveřejnila :)

Fotky z natáčení The Geteway

17. května 2012 v 19:20 | Britiska |  The Geteway
Našla jsem šest fotek z natáčení nového filmu The Getaway :) Vypadáto jako dost akční film to doklazuje ta 4 a 6 fotka :D