Březen 2011

Selena Gomez na narozeninové oslavě Pereza Hiltona

31. března 2011 v 18:04 | selenagomez-sel


006selenaperez

Selena Gomez se v sobotu zúčastnila narozeninové oslavy Pereza Hiltona. Perez je slavná hollywoodský blogger, co hvězdy jak chválí, tak kritizuje. Jelikož ale Selenu mám moc rád, pozval ji na svou narozeninovou oslavu, která byla v modrém stylu. 18ti-letá herečka samozřejmě dorazila a mnohé lidi moc překvapila. Téma oslavy vzala úplně vážně a celá do modra oděná se vydala slavit. Její černou paruku doladily modré šaty s modrými třpytkami a modrým make-upem. Na oslavě byla jedním z hlavních hostů a proto měla tu čest oslavenci zazpívat Happy Birthday. Následovalo video všechn možných celebrit, které se akce nemohli zúčastnit, jak přejí Perezovi vše nejlepší.Shlédněte fotky a napište, co si myslíte o Selenině outfitu. Líbí se vám?

Kontrola affs

31. března 2011 v 16:15
Tady je první kontrola affs tak bude to Velká kontrola ;)

Jsi moje affs?
Napiš:
1)Jméno
2)Blog
3)Do jaké chceš ýt skupiny(skupinu si vyber v celém článku a napiš)
4)Kolikkrát budeš obíhat?
5)Jsi zpokojená/ný z podmínkami?
Chceš být affs?
Napiš:
1)Jméno
2)Blog
3)Do jaké skoupiny(vyber v celém čláku)
4)Proč chceš být affs?
5)Kolikrát budeš obíhat?
6)O čem máš blog?
7)Jak dlouho máš blog?


Skupiny affs dole v cel.článku

Omlouvám se že jsem tady tak dlouho nebyla

31. března 2011 v 15:58
nadpis mluví za vše to bude dohánění bude kontrola affs poté dodělat designy a animaci do VGSky du na to ;)


Pozastavení

23. března 2011 v 14:42
Takže je pozastavení ale jen na 3 dny takže do soboty
Affíčka nemažte mě a vynechejte mě z kontrol děkuji

Selena Gomez: 'Shake It Up' Výkon fotky a video!

21. března 2011 v 14:12 Novinky o Seleně
Selena Gomez: 'Shake It Up' Performance Pics & Video!
Selena Gomez pózuje s Shake It Up obsazení po energizující výkonu při 2011 Disney Děti a rodina Předem prezentace v New Yorku začátkem tohoto týdne.
Nošení Sherri Hill drahokamu-studded šaty a ohromující stříbrný podpatky, 18-rok-stará herečka / zpěvačka páskem z Přehlídka je ústřední melodie.
Díky našim přátelům v Popstar! mag, dokonce jsme si video! Zkontrolujte, zda je níže:
15 + pics uvnitř Selena Gomez protřepávání to ...

Vždy uváděj zdroj!!! Vždy uváděj zdroj!!!
Více fotek v celém článku

Program na ochranu princezen

20. března 2011 v 14:32 Program na ochranu princezen


Hrají

Hlavní:

Demi Lovato

role
Rosalinda 'Rosie' Gonzales
role
Carter
role
Chelsea Barnes
role
Brooke
role
Donny
role
Bull
role
Helen
role
Joe Mason
role
Principal Burkle
role
The Director
Další:
role
General Magnus Kane
role
Sophia
role
Dimitri
role
Latina Lunch Lady
role
Mademoiselle Devereux
role
Margaret
role
Archbishop
role
Freshman #1
role
Freshman #2
role
Hairdresser
role
Delivery Guy
role
Elegante
Originální název: Princess Protection Program
Žánr: Drama, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2009
Země: USA
Režie: Allison Liddi
Když je princezna Rossalina (Demi Lovato) ohrožena diktátorem který chce převzít její zemi, je přemístěna tajnou agenturou na ochranu princezen do Ameriky.Pod svá křídla si ji vezme agent Mason, který ji umístí k sobě domů do malého města ve...

Pomocí své dcery Carter (Selena Gomez..) údělají z princezny obyčejnou školačku jmenem Rossie. Rossie se rychle stává ve škole oblíbenou, Carter to musí akceptovat, ale ty dvě mají mezi sebou uzké pouto,proto Rossie ukazuje Carter jak najít v sobě princeznu.
Selena Gomez vyfotografována se Zendayou Coleman

20. března 2011 v 13:53 Novinky o Seleně

Selena Gomez vyfotografována se Zendayou Coleman


.
Aww, to je ale pěkná fotografie dvou Disneyho hvězd, že? Zendaya vypustila tuto fotku na svůj Twitter a zde je to, co napsala k fotce:
.

"Fotka z úžasného dne se Selenou!"

.
Rozkošné! Vědeli jste, že Selena nazpívala úvodní znělku pro seriál Disney Channel "Na parket"? Líbí se vám foto a znělka?
Selena-gomez-zendaya-coleman
selena gomez shake performance 11
Vždy uváděj zdroj!!!Vždy uváděj zdroj!!!
.
.

Selena Gomez odmítla přiznat, že chodí s Justinem Bieberem v show Davida Lettermana

19. března 2011 v 14:51 | selenagomez-sel |  V TV pořadech
Mám pro vás zase nějakou novinku o Seleně :)

-
Selena Gomez se tento týden objevila v pořadu "Late show with David Letterman". David se jí snažil přesvědčit, aby přiznala, že jsou s Justinem Bieberem pár. Selena hovoří o tom, že Justina zná už dva roky a že si perfektně rozumějí, ale odmítá ríci, že by to byl její přítel! Sledujte video ze show níže a potom nám dejte vědět, proč se Selena rozhodla jít touto cestou a nic nepřiznat!

Selena-gomez-david-letterman

Klikací ikonka

19. března 2011 v 12:31

Design pro Lena Karandyszewská

18. března 2011 v 20:06
Design s kočičkami

Doufám že se líbí :)
Chceš design obědnej si tady:http://selenagomez-sel.blog.cz/1103/chces-design#komentare

Ikonka

18. března 2011 v 14:56
Umíte udělat klikací ikonu jestli ano můžete mi udělat s tady touto animací?budu ráda

Selena Gomez: Další slečinka, která má našlápnuto k velké kariéře

18. března 2011 v 14:54 Novinky o Seleně
Selena Marie Gomez, další mladá herečka, zpěvačka a textařka, která dokázala v posledních letech pořádně prorazit. Je to její krásou, nebo talentem? Obojím! U této slečny je možné všechno…
Zdroj: distributor filmu
Další mladá herečka z "Disneyho továrny na sny"

Selena Gomez se narodila 22. července 1992 v Grand Prairie ve státě Texas. Její otec Ricardo Gomez pochází z Mexika, matka Mandy Teefey, bývalá divadelní herečka, je z poloviny italského původu. Jméno dostala po zpěvačce Seleně.
Seriálové začátky
Svoji hereckou kariéru zahájila ve svých sedmi letech rolí v dětském televizním seriálu Barney & Friends. Získala roli Gianny v sedmém a osmém pokračování seriálu. Účinkovala také v různých reklamních spotech pro firmy Walmart, Hasbro a T.G.I. Friday's. V roce 2003 získala malou roli v rodinném snímku Spy Kids 3D. Objevila se i v televizním filmu Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění. Ve stejném roce získala i svou první hlavní filmovou roli, když se objevila ve krátkometrážním Brain Zapped.

V roce 2004 ji objevila společnost Disney v rámci prvního celosvětového castingu. Účinkovala v seriálu Sladký život Zacka a Codyho jako Gwen, ve třech epizodách seriálu Hannah Montana jako Mikayla. V roce 2007 vyhrála casting pro roli Alex Russo v seriálu společnosti Disney Kouzelníci z Waverly, jehož premiéra se uskutečnila v témže roce.
Jedním z jejích novějších filmů je Ramona and Beezus

Během roku 2008 účinkovala v animovaném filmu Horton a v pokračování filmu Moderní popelka s názvem A zase jedna popelka. Ve stejném roce vyhrála casting pro roli Carter do filmu Program na ochranu princezen.
Selena v roli zpěvačky
Ještě stihla podepsat nahrávací smlouvu s Hollywood Records a nazpívala písně k soundtrackům Tinker Bell, A zase jedna popelka a Kouzelníci z Waverly. Její kapela Selena Gomez & Scene vydala své debutové album Kiss & Tell dne 29. září 2009. Obsahuje hity jako Tell me something I don't know, Naturally a Falling Down.
Díky odstěhování z Texasu do Kalifornie v roce 2004 se stala členkou Disney Friends, kde se seznámila s Demi Lovato (zde její profil). Staly se z nich nejlepší přítelkyně a zahrály si společně v Programu na ochranu princezen.
Selena miluje zpěv, roztleskávání, měří 165 cm a v roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: skupinou Jonas Brothers, Miley Cyrus a Demi Lovato. Píseň se vyhoupla na první příčky hudebních žebříčků.

Design pro Selena

17. března 2011 v 17:20

Doufám že se líbí

Chceš design?

17. března 2011 v 15:16 | Britiska
Jestli ano napiš
1. Přezdívka
2. blog
3. S čím/kým...
4. Barvy(libovolný počet, tmavé, světlé...podrobněji je popiš)
5. Obrázky mám vybrat já, nebo mi dáš odkaz?
7. Nějaké nápisy,popisky (typu Welcome,menu, stránka) a podobně?
8. Nějaké speciální přání?
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Selena Gomez: bojí, že výhrůžky smrtí Selena Gomez: bojí, ZE výhrůžky Smrti

17. března 2011 v 14:18 Novinky o Seleně
Justin Bieber může být rozčiluje paparazzi pokrytí jeho vztah s Selena Gomez - jak je patrné z prostřední prst - ale tento zpěvák je prostě strach. Justin Bieber muze byt rozčiluje paparazzi pokrytí jeho vztah s Selena Gomez - Jak o tom svědčí TATO Prostřední Prst - pivo tento Zpěvák JE Prostě Strach.

Nebo strach, abych byl přesný, v souladu s nejnovějším vydání časopisu Star. Nebo Strach, abych byl přesný, v souladu s nejnovějším vydání časopisu Star.

Od té doby, Justin a Selena šel veřejnost v Vanity Fair party Oscarů minulý měsíc, zdroje říct, že bulvár vyhrůžky smrtí proti Gomez zesílily. Od te Doby, Justin Selena sel Verejnosť proti Vanity Fair party Oscarů minulý Měsíc, Zdroje říct, ZE bulvar vyhrůžky Smrtí supported Gomez zesílily. Mnoho Beliebers mají transitioned z vášnivé na znepokojující. Mnoho Beliebers Maji přešli z vášnivé Na znepokojující.

"Selena je vyděšený," říká zasvěcených. "Selena JE vyděšený," Rika zasvěcených. "Je to jen mladá, a když vidí, co psali o ní, ona pochopitelně vyděšeně. Justin se snaží uklidnit, ale co může dělat?" "Je až Jen Mladá Kdyz vidi, co psali o ni, Ona pochopitelně vyděšeně. Justin sobě snaží uklidnit, pivo co muze dělat?"


Selena Gomez hovoří o Nový singl Selena Gomez hovoří o jednorázovou

Jak se diskutuje ve videu výše, Gomez se věnuje její nejnovější singl "Kdo říká," na tyto kritiky. Jak o sobě diskutuje jsme videu Vyse, Gomez o sobě věnuje Její nejnovější singl "Kdo rika," na TYTO kritiky. Řekla Ryan Seacrest poslední týden: Řekla Ryan Seacrest poslední Týden:

"Tato píseň je taková velká zpráva pro mé fanoušky, a to opravdu se mě dotkla, když jsem to slyšel. Podstatě je to na nenávidící, je to pro lidi, kteří se snaží přinést vám dolů." "TATO JE taková píseň Velká zpráva pro mne fanoušky, aby opravdu o sobě mě dotkla, Kdyz jsem se slyšel. Podstatě JE TO n. nenávidící, JE TO pro LIDI, kteří o sobě snaží přinést vam Dolů."